Izvajalci prireditev TVU 2020

  • 2. Osnovna šola Slovenska Bistrica
  • A.L.P. Peca d.o.o.
  • A.L.P. Peca, d. o. o.
  • Abitura, d.o.o. Celje, Višja strokovna šola
  • Adela Kelhar, dobitnica priznanja ACS za promocijo učenja in znanja 1998
  • Adria dom d.o.o.
  • Aha - Emmi
  • Akademija Akcija
  • Akademsko kulturno-umetniško društvo Kolo
  • Aktiv mestnih žena in deklet Goričanke
  • Aktiviraj se v Novem mestu in Črnomlju-Rože
  • Alenka Kukman s.p.
  • Alfabet, d. o. o.
  • Alice Stojku Saliu s.p.
  • ALKIMIJA Osebno in poslovno svetovanje in nega telesa, Nataša Benedejčič s.p.
  • Ana Kruder, dobitnica priznanja ACS za leto 2010
  • Ana Ličina Aroma - Atelier
  • Andragoški center Slovenije
  • Andragoški zavod Ljudska univerza Velenje
  • Andragoški zavod Maribor Ljudska univerza
  • Andragoško društvo Koroške - Univerza za tretje življenjsko obdobje
  • Andragoško društvo Morje - Univerza za tretje življenjsko obdobje Izola
  • Andrej Pešec, Znanje za življenje
  • Andreja Kovačević, s.p.
  • Anna Hladnik s.p., Švicarska šola
  • Anton Kočevar, nosilka dopolnilne dejavnosti na kmetiji
  • Apolosa d.o.o.
  • ARGE Geopark Karavanke
  • Ars Palada
  • AstroKaktus d.o.o.
  • Aurora Calvet Manas
  • AZ Ljudska univerza Velenje
  • B&B izobraževanje in usposabljanje d.o.o.
  • Barbara Završnik
  • BIC Ljubljana
  • Bio kmetija Janina, Albin Šrimpf s. p.
  • Bistra hiša - Smart house Martjanci
  • Bizi na izi
  • Bonang, Tea Smonker s.p.
  • Borut Vuković s.p.
  • Brainobrain Koper
  • Bralni klub Cilke Jakelj
  • Bralni študijski krožek Ko besede oživijo
  • Brata Malek - športno cirkuško društvo Eleja
  • Burjatik d.o.o. Ajdovščina
  • Cablex - M, d.o.o.
  • CDI Univerzum
  • Celjske lekarne
  • Celjski mladinski center
  • Center dnevnih aktivnosti za starejše občane Koper
  • Center Janeza Levca Ljubljana, OE Dečkova
  • Center Sonček Murska Sobota
  • Center TNP Bohinj
  • Center za družine Mirenski grad
  • Center za dvig zavesti in dela z energijo
  • Center za dvig zavesti in delo z energijo - Z energijo živim
  • Center za izobraževanje in kulturo Trebnje
  • Center za krepitev zdravja
  • Center za krepitev zdravja /Zdravstveni dom Murska Sobota
  • Center za podjetništvo in turizem Krško
  • Center za socialno delo Krško Projekt integrirana oskrba v občini Krško MOST
  • Center za socialno delo Škofja Loka, Dnevni center za otroke in mladostnike
  • Center za starejše Metulj
  • Center za usposabljanje, delo in varstvo Črna na Koroškem CUDV Črna na Koroškem
  • Center za zdravje in razvoj
  • Center za zunanjo ureditev - hiša idej in povezovanj d.o.o.
  • Center znanja Novo mesto, Nadja Kovačič, s. p.
  • Centernorma d.o.o.
  • Complementarium, inštitut za raziskave narave in razvoj okoljskih tehnologij
  • Confianza4 Rozi Bernik s.p.
  • COR- Center za osebnostno rast, Neva Strel Pletikos s.p.
  • Corroots, izobraževanje in svetovanje, Petra Založnik s. p.
  • CPU Ormož
  • CŠOD MEDVED
  • CUDV Draga - center za usposabljanje, delo in varstvo Dolfke Boštjančič Draga
  • Cvetličarna Tinka
  • Časopis Naše OKO
  • Čebelarsko društvo Cerknica
  • Čebelarsko društvo Radeče
  • Čebelarsko društvo Škofja Loka
  • ČS Posavje
  • Dani afc d.o.o.
  • David Verlič
  • Delavska hranilnica, agencija Rogaška Slatina
  • Dicentis d.o.o.
  • Dnevni center ŠENT Ajdovščina
  • Dnevni center Šent Metlika
  • Dnevni center Šent Škofja Loka
  • Dnevni center za uporabnike prepovedanih drog ŠENT Nova Gorica
  • DOBA
  • Dom Hmelina, dom za strejše občane, d.o.o. Dom Hmelina, dom za strejše občane, d.o.o.
  • Dom Jožeta Potrča Poljčane
  • Dom Lukavci
  • Dom starejših Na Fari, Prevalje
  • Dom Tisje
  • Dom upokojencev dr. Franceta Bergelja Jesenice
  • Dom upokojencev Kranj
  • Dom upokojencev Šmarje pri Jelšah
  • Don Boskov center Celje - Zavod Za vas živim
  • Drustvo Veselje do Zivljenja Veselje do Zivljenja
  • Društvo - Univerza za tretje življenjsko obdobje pri Ljudski univerzi Murska Sobota
  • Društvo AIA - Mladinski center Mengeš
  • Društvo Altra, Enota Prevalje
  • Društvo Antonovanje na Kogu
  • Društvo bistvo energije
  • Društvo bolnikov z osteoporozo Jesenice
  • Društvo diabetikov Jesenice
  • Društvo diabetikov Mežiške doline
  • Društvo DVIG - U3ŽO Društvo Druženje za vzajemno izobraževanje generacij – univerza za tretje življenjsko obdobje
  • Društvo Enost, društvo za kreativno življenje
  • Društvo gluhih in naglušnih Pomurja
  • Društvo gluhih in naglušnih Posavje Krško Enota Krško
  • Društvo gluhih in naglušnih Severne Primorske
  • Društvo GO Spominčica za pomoč pri demenci Severnoprimorske regije
  • Društvo Hiša kulture v Pivki
  • Društvo Izviri Dobrina, sekcija Megaliti Žusma
  • Društvo joga v vsakdanjem življenju
  • Društvo Kneipp Vrhnika
  • Društvo kreativni nomadi
  • Društvo KUL Ludek
  • Društvo lastnikov gozdov Sopota-Laško
  • Društvo Liga proti epilepsiji Slovenije Skupina za samopomoč proti epilepsiji Iskrice, Nova Gorica
  • Društvo likovnikov Krško - OKO
  • Društvo Lila (Litijski likovni atelje)
  • Društvo ljubiteljev eksotičnih živali Bioexo
  • Društvo ljubiteljev Gradu Snežnik
  • Društvo ljubiteljev Križne jame
  • Društvo ljubiteljev likovne umetnosti Radeče DLLU
  • Društvo magičnost gibanja
  • Društvo modro nebo
  • Društvo Moja joga
  • Društvo MOST - Univerza za tretje življenjsko obdobje Ajdovščina
  • Društvo Muca CUPatarica, Center uporabnih predmetov
  • Društvo Norma 7
  • Društvo Onkraj utvar
  • Društvo paraplegikov Prekmurja in Prlekije
  • Društvo podeželskih žena in deklet Arnika Dobrna
  • Društvo proti mučenju živali Koroške
  • Društvo Sonček Posavje
  • Društvo svetovalcev za laktacijo in dojenje
  • Društvo Šola zdravja
  • Društvo Šola zdravja
  • Društvo šola zdravja Litija
  • Društvo Tvoj telefon
  • Društvo učiteljev gluhih Slovenije
  • Društvo učiteljev gluhih Slovenije
  • Društvo UNITRI Nova Gorica
  • Društvo Univerza ljubezni - Pisarka Simona
  • Društvo Univerza za tretje življenjsko obdobje Sevnica
  • Društvo Univerza za tretje življenjsko obdobje Škofja Loka
  • Društvo upokojencev Ajdovščina
  • Društvo upokojencev Dolenjske Toplice
  • Društvo upokojencev Dravograd
  • Društvo upokojencev Javornik - Koroška Bela
  • Društvo upokojencev Jesenice
  • Društvo upokojencev Prevalje
  • Društvo upokojencev Ravne na Koroškem
  • Društvo upokojencev Štore
  • Društvo vseživljenjskega učenja Dobrna
  • Društvo za boj proti raku in drugim kroničnim boleznim ko-RAK.si
  • Društvo za dvig kakovosti življenja Sferikon
  • Društvo za kadrovsko dejavnost Koroške regije
  • Društvo za napredek umetnosti Aquila Lipovci
  • Društvo za ohranjanje kulturno-zgodovinskega izročila Prekmurja PREKMURSKA HERBIJA
  • Društvo za osebnostni razvoj BHAKTI MARGA SLOVENIJA
  • Društvo za osteoporozo Ormož
  • Društvo za pomoč in informiranje na področju sociale in zdravstva - Društvo PO-MOČ
  • Društvo za promocijo znanosti in fantastike Meteorita
  • Društvo za razgibano življenje
  • Društvo za razvoj interpretacije dediščine, turizma in umetnosti Legende Kulturno društvo Legende
  • Društvo za svobodo izražanja in ustvarjalnost duha Domanu Center dobrega počutja Domanu
  • Društvo za trajnost virov si.energija Društvo si.energija
  • Društvo za Združene narode za Slovenijo
  • Društvo zeliščarjev Ginko Celje
  • Društvo žena in deklet na podeželju Klasje
  • Društvo žena in deklet na podeželju Ostrnice Loška dolina
  • Društvo žena in deklet Trnovo
  • Družinski center Trojka
  • Družinski inštitut Bližina
  • Družinski inštitut Zaupanje
  • Duhovno društvo Share Slovenija
  • Džakušič Andreja
  • Eduka, zavod za izobraževanje in svetovanje, Slovenj Gradec PE Zasebni montessori vrtec Hiša otrok Slovenj Gradec
  • Ekonomska gimnazija in srednja šola Radovljica
  • Ekonomska šola Celje, Gimnazija in srednja šola
  • Ekonomska šola Novo mesto Višja strokovna šola
  • EL1 PLESNA SCENA
  • Elektrotehniško-računalniška strokovna šola in gimnazija Ljubljana
  • ENIDA, Center znanja, Maja Helbl, s. p., izobraževanje in prevajanje
  • ENOOP ENOLOŠKA OPREMA D.O.O.
  • Enota dnevni center ŠENT Nova Gorica
  • Erika Smrekar
  • Europe Direct Koroška
  • Evelin - šivanje in prodaja blaga Urška Subotič s. p.
  • Evelin Bizjak s.p.
  • Eventio, organizacija dogodkov in izobraževanj, Urša Žorž s. p.
  • Evropski kulturni in tehnološki center Maribor Center eksperimentov Maribor
  • Fakulteta za komercialne in poslovne vede
  • Fakulteta za turizem, Univerza v Mariboru
  • Familija - izobraževalni in terapevtski center
  • FIDE, Vesna Stepišnik s.p.
  • Filozofska fakulteta Univerze v Mariboru, Center za vseživljenjsko izobraževanje
  • Fizioart, Fizioterapija Vesna Tajnšek, s.p.
  • Folklorno društvo Brusači Radeče
  • Folklorno društvo Sveti Jurij ob Ščavnici
  • Forma, center za razvoj kompetenc Svetlana Lazović s.p.
  • Formis, Sandi Bobek s.p.
  • Foto storitve Erik, Erik Kavaš, s. p.
  • Fotografsko društvo Veno Pilon Ajdovščina
  • FRANCFRANC, oblikovanje in komunikacije d.o.o. francfranc d.o.o.
  • Frančiškanski samostan Kostanjevica v Novi Gorici
  • Fundacija za izboljšanje zaposlitvenih možnosti PRIZMA
  • Fundacija za izboljšanje zaposlitvenih možnosti PRIZMA, ustanova
  • GAF lab
  • GARS Jesenice
  • Gea osebne storitve, Sergeja Javornik s.p.
  • GEOID trgovina, storitve, inženiring d. o. o.
  • Geoizmera, posredništvo in storitve, d. o. o.
  • Germanica Suzana Slemenšek s.p.
  • Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer Gimnazija Ljutomer
  • Gimnazija in srednja šola Rudolfa Maistra Kamnik GSŠRM
  • Gimnazija Jesenice
  • Gimnazija Kranj
  • Gimnazija Ormož
  • Glas Citer, poučevanje citer in nastopanje, Jasmina Levičar
  • Glasbena matica, Furlanija Julijska krajina
  • Glasbena šola Celje
  • Glasbena šola eNota
  • Glasbena šola Jesenice
  • Glasbena šola Litija-Šmartno
  • Glasbena šola Marjana Kozine Novo mesto
  • Glasbena šola Ravne na Koroškem
  • Glasbena šola Rogaška Slatina
  • Glasbena šola Škofja Loka Glasbena šola Škofja Loka, Enota Gorenja vas
  • Glasbeni center Rošer, Klemen Rošer, s. p.
  • Glasbeno društvo Kristali Rogaška Slatina
  • Gledališko društvo Radeče
  • Glotta Nova d.o.o., Center za novo znanje
  • Goap računalniški inženiring in avtomatizacija procesov d.o.o. Nova Gorica
  • Gobarsko društvo Škofja Loka
  • Goriška knjižnica Franceta Bevka
  • Goriški literarni klub GOvoRICA
  • Goriški muzej
  • Goriško društvo za osteoporozo
  • Gornjesavski muzej Jesenice
  • Hiša generacij Laško
  • Hiša sadeži družbe Črnomelj
  • Hiša sadeži družbe Metlika
  • Hortikulturno društvo Radeče
  • IMPOS tednik Panorama
  • INDALI, Boža Jamas s.p.
  • Inštitut za mladinsko politiko
  • Inštitut za razvoj osebnostnih veščin KRATOS Ljubljana
  • Inštitut za svobodo oblačenja Brestanica
  • Interflex, d.o.o
  • INTERLOG STORITVE, transportno in storitveno podjetje, d.o.o.
  • Invel, d.o.o.
  • Irena Franić, s.p.
  • ISIO Svetovalno središče Murska Sobota
  • Izobrazevanje in svetovanje, Marjana Žnidaršič, s.p.
  • Izobraževalne storitve, Barbara Grintal, s.p.
  • Izobraževalni center Geoss d.o.o. IC Geoss
  • Izobraževalni zavod Cogitamus Cogitamus
  • Izobraževalni zavod MARGARANA, umetnost obilja
  • Izobraževalni zavod Saturn
  • Izobraževanje in izvajanje tečajev Vida Saksida s.p.
  • Iztok Furlan s.p
  • Iztok Herič IKO, fotografiranje
  • IZUM-Institut informacijskih znanosti
  • Janja Doplihar
  • Jasmina Rome Rodić s.p., Narajana studio
  • Javni sklad Republike Slovenije za kulturne dejavnosti, območna izpostava Cerknica
  • Javni sklad RS za kulturne dejavnosti - Območna izpostava Jesenice
  • Javni sklad RS za kulturne dejavnosti, območna izpostava Krško
  • Javni sklad RS za kulturne dejavnosti, Območna izpostava Nova Gorica
  • Javni sklad RS za kulturne dejavnosti, območna izpostava Ormož
  • Javni sklad RS za kulturne dejavnosti, območna izpostava Slovenska Bistrica
  • Javni zavod Cene Štupar Cene Štupar
  • Javni zavod knjižnica Gornja Radgona
  • Javni zavod KŠTM Sevnica
  • Javni zavod ŠKTM za šport, kulturo, turizem in mladino Radlje ob Dravi
  • Javni zavod turizem in kulturo Rogaška Slatina
  • Javni zavod za turizem, kulturo in šport Občine Ormož
  • Javni zavod za turizem, šport in mladino Šmarje pri Jelšah
  • Javno podjetje Kovod Postojna, vodovod, kanalizacija, d.o.o.
  • JAZBAR Matjaž Jazbar s.p.
  • Jernejles d.o.o.
  • Jezikovni tečaji in prevajanje, Ana Grudnik s.p.
  • JSKD Območna izpostava Šmarje pri Jelšah
  • Judo klub Koper
  • JVIZ Osnovna šola Franja Goloba Prevalje, Enota Vrtec Prevalje, Enota Vrtec Krojaček Hlaček
  • JZ Kozjanski park
  • JZ Kulturno turistični rekreacijski center Radeče KTRC Radeče
  • JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, DO Kristan Vrh
  • JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, DO Sladka Gora
  • JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, enota Sonček Šmarje pri Jelšah
  • Kabelska televizija Ravne, d.o.o. Televizija Uršlja
  • Kadring, d.o.o., Slovenska Bistrica
  • Karierni center za mlade »Plac«
  • Karnion d.o.o.
  • KD Hiša čez cesto
  • KDS Črna na Koroškem
  • Kino Črnomelj
  • Kino Rogaška Slatina, Tobija Medved s. p.
  • Kino Šmarje pri Jelšah
  • Klekljarsko društvo Deteljica Gorenja vas
  • Klub borilnih veščin Samurai
  • Klub litijskih in šmarskih študentov (KLIŠE)
  • Klub upokojencev v vzgoji in izobraževanju občin Postojna in Pivka
  • Kmetiha Zdravko Dren
  • Kmetija Divji vrt Zavod za uporabno botaniko divji vrt
  • Kmetija T'Dolenj
  • Kmetijska zadruga Šmarje pri Jelšah
  • Knjižnica A. T. Linharta Radovljica Knjižnica Bohinjska Bistrica
  • Knjižnica Bena Zupančiča Postojna
  • Knjižnica Bistrica ob Sotli
  • Knjižnica Brežice
  • Knjižnica Črnomelj
  • Knjižnica Domžale
  • Knjižnica Dravograd
  • Knjižnica Franca Ksavra Meška Ormož
  • Knjižnica Ivana Potrča Ptuj
  • Knjižnica Ivana Tavčarja Škofja Loka
  • Knjižnica Josipa Vošnjaka Slovenska Bistrica
  • Knjižnica Jožeta Udoviča Cerknica
  • Knjižnica Jožeta Udoviča Cerknica, Enota Ivana Čampa Nova vas
  • Knjižnica Jožeta Udoviča Cerknica, Enota Maričke Žnidaršič Stari trg pri Ložu
  • Knjižnica Jožeta Udoviča, enota Rakek
  • Knjižnica Kozje
  • Knjižnica Kozje - izposojevališče Lesično
  • Knjižnica Ksaverja Meška Slovenj Gradec
  • Knjižnica Litija
  • Knjižnica Mirana Jarca Novo mesto
  • Knjižnica Podčetrtek
  • Knjižnica Radeče
  • Knjižnica Rogaška Slatina
  • Knjižnica Šmarje pri Jelšah
  • Knjižnica Šmarje pri Jelšah
  • Komunala d.o.o.
  • Komunala Kranj d.o.o.
  • Komunalno stanovanjska družba d.o.o. Ajdovščina
  • Konjeniški klub Postojna
  • KONTESA d.o.o.
  • Koroška akademija znanosti in umetnosti KAZU
  • Koroška galerija likovnih umetnosti
  • Koroška osrednja knjižnica dr. Franca Sušnika Ravne na Koroškem
  • Koroški gasilski zavod
  • Koroški medgeneracisjki center
  • Koroški pokrajinski muzej, Muzej Ravne na Koroškem
  • Kozjansko.info Spletni časopis Obsotelja in Kozjanskega
  • Krajevna skunost Velike Žablje
  • Krajevna skupnost Batuje
  • Krajevna skupnost Brje na Vipavskem
  • Krajevna skupnost Črniče
  • Krajevna skupnost Kamnje - Potoče
  • Krajevna skupnost Skrilje
  • Krosmintonski klub Radeče
  • KS Stari trg ob Kolpi
  • KTV Slovenska Bistrica Studio Bistrica
  • KUD zvočni izviri
  • Kultprotur
  • Kulturni center Semič KC Semič
  • Kulturni dom Cerknica
  • Kulturni dom Krško, grad Rajhenburg
  • Kulturni klub Liberius Cerklje Liberius Cerklje
  • Kulturno društvo Anton Krempl Mala Nedelja
  • Kulturno društvo Črneče
  • Kulturno društvo Fabularij
  • Kulturno društvo Fotoklub Murska Sobota
  • Kulturno društvo Ključ
  • Kulturno društvo literatov Mežiške Koroške
  • Kulturno društvo Rakek
  • Kulturno društvo Sejalec umetnosti KD Sejalec umetnosti
  • Kulturno društvo za dvig in ohranjanje kakovosti plesa argentinski tango Ronda
  • Kulturno umetniško društvo folklorna skupina Javorje
  • Laurus - pilates studio, Simona Kolarič s.p.
  • Lea Golub
  • Leo klub Slovenska Bistrica
  • LEpi CAjti, zavod za kakovost življenja, Nova Gorica
  • Lična hiša Ajdovščina
  • LIJA media, Zavod za medijsko produkcijo in izobraževanje
  • Likovno kulturno društvo Ormož
  • Limos d.o.o.
  • Lions klub Slovenska Bistrica
  • Literarna skupina Utrip Zgornje Drave
  • Litijski inkubator za skupnost in trajnost
  • Ljudska knjižnica Metlika
  • Ljudska univerza Ajdovščina
  • Ljudska univerza Celje
  • Ljudska univerza Celje
  • Ljudska univerza Jesenice
  • Ljudska univerza Koper Universita popolare Capodistria
  • Ljudska univerza Kranj, center za izobraževanje in kulturo Ljudska univerza Kranj
  • Ljudska univerza Krško
  • Ljudska univerza Lendava
  • Ljudska Univerza Murska Sobota Zavod za permanentno izobraževanje
  • Ljudska univerza Nova Gorica
  • Ljudska univerza Nova Gorica
  • Ljudska univerza Ormož
  • Ljudska univerza Ptuj
  • Ljudska univerza Ravne na Koroškem LURA
  • Ljudska univerza Ravne na Koroškem LURA
  • Ljudska univerza Rogaška Slatina
  • Ljudska univerza Rogaška Slatina
  • Ljudska univerza Rogaška Slatina
  • Ljudska univerza Sežana
  • Ljudska univerza Slovenska Bistrica Zavod za kulturo in izobraževanje
  • Ljudska univerza Šentjur
  • Ljudska univerza Škofja Loka
  • Lokalna akcijska skupina za preprečevanje zasvojenosti Občine Šmarje pri Jelšah
  • Lokalna energetska agencija za Pomurje LEA Pomurje
  • Lončarstvo Žuman
  • Lovska družina Radeče
  • Lumia Akademija vrednot
  • M-inštalacije
  • MAAP, kreativne rešitve, Anja Poznič s.p.
  • MAT, Matej Dolenc s.p.
  • Matej Ključevšek
  • Mateja Vaupotič s.p.
  • Maura Arh
  • MDDS Kranj (medobčinsko društvo slepih in slabovidnih Kranj)
  • Medeni butik BIBI
  • Medgeneracijski center Gaber - Loška dolina
  • Medgeneracijski center Izola
  • Medgeneracijski center Mežica
  • Meditacijski center "Z energijo živim", Lucjan Fortin s. p.
  • Mediwa center, center za razvoj, rehabilitacijo in krepitev zdravja
  • Mednarodna fakulteta za družbene in poslovne študije
  • Medobčinsko društvo prijateljev mladine Ajdovščina
  • Medobčinsko društvo Prijateljev mladine za Goriško
  • Medobčinsko društvo slepih in slabovidnih Nova Gorica
  • Megeneracijski center Bloke
  • Mej-se d. o. o.
  • Mekon Loka d.o.o.
  • Memo d.o.o. Memo - center učenja za male in velike
  • Mestna knjižnica Izola Biblioteca civica di Isola
  • Mestna knjižnica Kranj
  • Mestna knjižnica Piran Biblioteca civica Pirano
  • Mestna občina Nova Gorica, Kabinet župana
  • Mestna zveza upokojencev Ljubljana - Dnevni centri aktivnosti za starejše (DCA) Ljubljana
  • Mestni kino Metropol
  • Mestni muzej Litija
  • Metka Perkman
  • Mikro namig, obratovanje spletnih portalov, d.o.o.
  • Milena de Victory s.p.
  • MIPS d.o.o.
  • Miran Ipavec
  • Mirjam Hojak
  • Mladinski center Celje
  • Mladinski center Krško
  • Mladinski center Litija
  • Mladinski center Prlekije - združenje NVO - so.p.
  • Mladinski center Rogaška Slatina
  • Mladinski informativni in kulturni klub Murska Sobota MIKK
  • Mladinski kulturni center Ajdovščina
  • Mladinski svet Ajdovščina
  • Mladinski svet Ljutomer
  • Mladinski svet Ljutomer
  • Mladinsko društvo Bistrica ob Sotli Klub Metulj
  • Mlinotest d.d.
  • MOCIS, Center za izobraževanje odraslih Slovenj Gradec
  • Modni studio Evica Ravlan, s. p.
  • Modri val d.o.o
  • Mozaik - društvo za socialno vključenost
  • Mrežni podjetniški inkubator Ormož
  • Muzej baroka Šmarje pri Jelšah
  • Nacionalni inštitut za javno zdravje, Območna enota Ravne na Koroškem NIJZ, OE Ravne na Koroškem
  • Nadzorni odbor stoanovalcev Kajuhova 62d, Slovenska Bistrica
  • Nataša Sedej
  • Naturopatski center Saeka
  • Neda Perko
  • Nevenka Vrančič
  • Nogometni klub Šmarje pri Jelšah
  • Noordung center
  • Notranjski ekološki center Cerknica NEC Cerknica
  • Notranjski muzej Postojna
  • Notranjski regijski park
  • Novice, d.o.o. PE Bistriške novice
  • Občina Ajdovščina
  • Občina Cerknica
  • Občina Črna na Koroškem
  • Občina Hoče Slivnica, Pohorska cesta 15, 2311 Hoče Večgeneracijski center občine Hoče Slivnica - VeGeC Rogoza,
  • Občina Jesenice Svet za preventivo in varstvo v cestnem prometu
  • Občina Poljčane
  • Občina Postojna
  • Občina Prevalje
  • Občina Radeče
  • Občina Ravne na Koroškem
  • Občina Ravne na Koroškem
  • Občina Razkrižje
  • Občina Šmarje pri Jelšah
  • Občinska knjižnica Jesenice
  • Območna obrtno podjetniška zbornica Šmarje pri Jelšah
  • Območna obrtno-podjetniška zbornica Šmarje pri Jelšah
  • Območna obrtno-podjetniška zbornica Ravne na Koroškem
  • Območna obrtno-podjetniška zbornica Ravne na Koroškem OOZ Ravne na Koroškem
  • Območno združenje Rdečega križa Metlika
  • Območno združenje Rdečega križa Novo mesto
  • Odiseja d.o.o.
  • Osnovna šola Antona Globočnika Postojna, podružnična šola Studeno, Bukovje
  • Osnovna šola Bakovci
  • Osnovna šola Beltinci
  • Osnovna šola Bistrica ob Sotli - Vrtec
  • Osnovna šola Bojana Ilicha
  • Osnovna šola borcev za severno mejo
  • Osnovna šola Brezno - Podvelka
  • Osnovna šola Brežice
  • Osnovna šola Center
  • Osnovna šola Dobravlje
  • Osnovna šola Draga Kobala Maribor
  • Osnovna šola Frana Roša
  • Osnovna šola Franja Goloba, Prevalje
  • Osnovna šola Gradec
  • Osnovna šola Griže
  • Osnovna šola III Murska Sobota
  • Osnovna šola IV Murska Sobota
  • Osnovna šola Ivana Cankarja Ljutomer
  • Osnovna šola Ivana Cankarja Ljutomer, podružnična osnovna šola Cvetka Golarja Ljutomer
  • Osnovna šola Ivana Tavčarja Gorenja vas
  • Osnovna šola Janka Ribiča Cezanjevci
  • Osnovna šola Janka Ribiča Cezanjevci - Vrtec pri OŠ Janka Ribiča Cezanjevci
  • Osnovna šola Jožeta Krajca Rakek
  • Osnovna šola Juričevega Drejčka Ravne na Koroškem
  • Osnovna šola Koroška Bela
  • Osnovna šola Križevci
  • Osnovna šola Kungota
  • Osnovna šola Mala Nedelja - enota Vrtec Mala Nedelja
  • Osnovna šola Mežica
  • Osnovna šola Mirana Jarca Črnomelj
  • Osnovna šola Neznanih talcev Dravograd
  • Osnovna šola Notranjskega odreda Cerknica, Podružnična osnovna šola »11. maj« Grahovo
  • Osnovna šola Notranjski odred Cerknica
  • Osnovna šola Notranjski odred Cerknica, Podružnična enota Maksim Gaspari Begunje
  • Osnovna šola Ormož
  • Osnovna šola Pod goro
  • Osnovna šola Podgorje pri Slovenj Gradcu
  • Osnovna šola Podzemelj OŠ Podzemelj
  • Osnovna šola Pohorskega odreda Slovenska Bistrica
  • Osnovna šola Poldeta Stražišarja
  • Osnovna šola Preska OŠ Preska
  • Osnovna šola Prestranek
  • Osnovna šola Simona Jenka Kranj, PŠ Goriče
  • Osnovna šola Šentjernej
  • Osnovna šola Šentjernej
  • Osnovna šola Škofja Loka - Mesto
  • Osnovna šola Šmarje pri Jelšah
  • Osnovna šola Tišina
  • Osnovna šola Velika Nedelja
  • Osnovna šola Veržej - Enota Dom
  • Osnovna šola Vinica
  • Osnovna šola za odrasle
  • Osnovna šola Žužemberk
  • Osrednja knjižnica Celje, Univerza za tretje življenjsko obdobje
  • Osrednja knjižnica Srečka Vilharja Koper Biblioteca centrale Srečko Vilhar Capodistria
  • OŠ 27. julij (prilagojeni program VIZ z nižjim izobrazbenim standardom)
  • OŠ 8 talcev Logatec
  • OŠ Črna na Koroškem
  • OŠ dr. Antona Debeljaka Loški Potok
  • OŠ dr. Bogomirja Magajne Divača - Podružnična šola Vreme
  • OŠ Dragotina Ketteja Novo mesto
  • OŠ Dušana Flisa Hoče
  • OŠ Dušana Flisa Hoče Podružnica Reka-Pohorje
  • OŠ Franceta Prešerna
  • OŠ Hudinja
  • OŠ Ig
  • OŠ Ivana Cankarja, enota Tržaška
  • OŠ Karla Destovnika - Kajuha Ljubljana
  • OŠ Koroški jeklarji
  • OŠ Loka Črnomelj, Podružnica Adlešiči
  • OŠ Martina Krpana
  • OŠ Nove Jarše
  • OŠ Otočec
  • OŠ Pod goro POŠ Špitalič
  • OŠ Pod goro, POŠ V parku
  • OŠ Podčetrtek
  • OŠ Podčetrtek, POŠ Pristava pri Mestinju
  • OŠ Polhov Gradec
  • OŠ Polhov Gradec, POŠ Šentjošt
  • OŠ Predoslje
  • OŠ Preserje
  • OŠ Preserje pri Radomljah
  • OŠ Preserje, PŠ Rakitna
  • OŠ Prežihovega Voranca Ravne na Koroškem
  • OŠ Primoža Trubarja Laško
  • OŠ Primoža Trubarja Laško PŠ Debro
  • OŠ Primoža Trubarja Laško, PŠ Šentrupert
  • OŠ Simona Jenka Kranj
  • OŠ Staneta Žagarja
  • OŠ Škofljica
  • Ozara Slovenija - Nacionalno združenje za kakovost življenja, Enota Sevnica
  • Ozara Slovenija, nacionalno združenje za kakovost življenja - enota Slovenj Gradec, dnevi center
  • Ozara Slovenija, Nacionalno združenje za kakovost življenja, Enota Črnomelj
  • Paleta znanj z.o.o.
  • Petra Bauman s.p. PLEME, Petra Bauman s.p., umetniško uprizarjanje in druge storitve
  • Petra Pleh - Hajndlberg's Alaskan Malamuts
  • Petra Rutar
  • PGD Jagnjenica
  • PKD Urban dance
  • Planinska zveza Slovenije
  • Planinska zveza Slovenije
  • Planinsko društvo Bohor Senovo
  • Planinsko društvo Domžale
  • Planinsko društvo Dovje Mojstrana
  • Planinsko društvo Gorenja vas
  • Planinsko društvo Krka Novo mesto
  • Planinsko društvo Medvode
  • Planinsko društvo Šmarje pri Jelšah
  • Planinsko društvo Vrelec Rogaška Slatina
  • Plesni studiu ARTIFEX
  • Plesno kulturni klub Tince
  • Podjetniški inkubator Perspektiva Postojna
  • Podjetniški Rise Šmartno Litija
  • Podoba - Matija Kvesić s.p.
  • Podružnična osnovna šola Trnava
  • Pokrajinska in študijska knjižnica Murska Sobota
  • Pokrajinski muzej Ptuj-Ormož
  • Policijska postaja SB
  • Pomurski muzej Murska Sobota
  • Pomurski sejem d.o.o.
  • Ponovna povezava alternativno zdravljenje, Maja Satja Šest s.p.
  • Posavski muzej Brežice
  • Poslovno svetovanje, Katarina Klemenčič s.p.
  • Posoški razvojni center
  • Posvetovalnica za učence in starše Novo mesto
  • POZDRAVTV.SI
  • Prah, izobraževalni center, izobraževanje in usposabljanje d.o.o.
  • Predan Slo, Andrej Slonjšak s.p.
  • Predica jezikovne storitve in svetovanje Vesna Božič Mauko s.p.
  • Primos Rappl s.p.
  • Prislan strojegradnja, ključavničarstvo, filtrirna tehnologija, Srečko Prislan s.p.
  • Prostovoljno gasilsko društvo Litija
  • Prostovoljno gasilsko društvo Ormož
  • Prostovoljno gasilsko društvo Škofja Loka
  • Prostovoljno gasilsko društvo Zagrad Pečovnik
  • Prosvetno društvo Janez Trstenjak Hum
  • Psihološko svetovanje Ana Arzenšek s.p.
  • PŠ Svečina
  • Radio Murski val d.o.o.
  • Radio Prlek
  • Radio Robin d.o.o.
  • Radio Štajerski val d.o.o. Šmarje pri Jelšah
  • Radoš Bolčina
  • RAGOR - Razvojna agencija Zgornje Gorenjske
  • Raum AU nevladna organizacija v javnem interesu
  • Razpisi.si, Simona Šalej s.p.
  • Razvojna agencija Kozjansko - OE Ljudska univerza
  • Razvojna agencija ROD
  • Razvojna agencija Slovenske gorice d. o. o. - PE Izobraževalni center
  • Razvojna agencija Sora, d.o.o.
  • Razvojna agencija Sotla
  • Razvojno informacijski center Slovenska Bistrica
  • Razvojno izobraževalni center Novo mesto
  • Rdeči križ - območno združenje Radovljica OZRK Radovljica
  • Rdeči križ Slovenije - območno združenje Celje
  • Realka, Jasna Colnerič, s.p.
  • Rečnik Romanca - dopolnilna dejavnost na kmetiji
  • Refleksoterapija, Nataša Kos Križmančič, s.p.
  • Regijsko študijsko središče Celje
  • Regijsko študijsko središče Celje
  • Regionalna gospodarska zbornica Celje RGZC
  • Regionalni razvojni center Koper Centro regionale di sviluppo Capodistria
  • Remf d.o.o.
  • Renata Lapanja s. p.
  • ROBIT, Robert Žurga s.p.
  • Romanca Steinbacher s.p.
  • Romski informativni center ROMIC
  • Sandi Dolinar
  • Saturn Mojca Vilfan s.p.
  • Sekcija Esperantistov KD Slovenj Gradec
  • SGLŠ
  • Shotokan karate-do klub Cankova
  • SIMBIO d.o.o.
  • Simbioza Genesis, socialno podjetje
  • Sindikat Mladi plus
  • SK Kalič Postojna
  • SLOGA, platforma nevladnih organizacij za razvoj, globalno učenje in humanitarno pomoč
  • Slovensko društvo Hospic
  • Slovensko društvo Hospic
  • Slovensko društvo upokojencev Pliberk
  • Slovensko društvo za celiakijo Gorenjska Slovensko društvo za celiakijo
  • Smeri, izobraževanje, svetovanje in razvoj, d.o.o.
  • Sožitje, Društvo za pomoč osebam z motnjami v duševnem razvoju Škofja Loka
  • SP, storitve in posredovanje v prometu z nepremičninami, Peter Seljak s. p.
  • Speculo, kozmetične storitve d.o.o
  • Splošna knjižnica Ljutomer
  • Spominčica – Alzheimer Slovenija – Slovensko združenje za pomoč pri demenci
  • SPOT svetovanje Obalno-kraške regije
  • SPOT svetovanje za Pomurje Razvojni center Murska Sobota, RRA za Pomurje
  • Srečališče, društvo za psihoterapijo in skupinsko delo
  • Središče za samostojno učenje Nova Gorica
  • Srednja ekonomsko-poslovna šola Koper
  • Srednja gostinska in turistična šola Radovljica
  • Srednja gradbena, lesarska in vzgojiteljska šola Novo mesto
  • Srednja poklicna in tehniška šola Murska Sobota
  • Srednja šola Črnomelj
  • Srednja šola Jesenice
  • Srednja šola Veno Pilon
  • Srednja trgovska šola Maribor
  • Srednja zdravstvena in kozmetična šola Maribor
  • Srednja zdravstvena šola Celje
  • Srednja zdravstvena šola Celje
  • Srednja zdravstvena šola Celje
  • Stipe Hećimović
  • Strelsko društvo Šmartno-Litija
  • Surya - tempelj harmonije srca, masaže, ples in tehnike sproščanja
  • SURYA - TEMPELJ HARMONIJE SRCA, MASAŽE, PLES IN TEHNIKE SPROŠČANJA URŠKA DUGULIN S.P.
  • Svet gorenjskih sindikatov
  • Svetovalno središče ISIO Nova Gorica
  • Svetovalno središče Pokolpje
  • Svetovanje za zavestno bivanje Bodi Bodi, Romana Strašek s.p.
  • Šahovski klub Nova Gorica
  • ŠC Krško- Sevnica, Srednja poklicna in strokovna šola Krško
  • ŠENT- Slovensko združenje za osebe s težavami v duševnem zdravju Dnevni center Postojna
  • Šentlok
  • ŠK Igre v naravi
  • ŠK Od vznika do evra
  • ŠK Zelišča v kulinariki
  • ŠK: Izberi svoj zvok
  • ŠK: Kvačkarije
  • ŠK: Preplet
  • Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje
  • Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje, Višja strokovna šola
  • Šola za ravnatelje
  • Šola zdravja Črnomelj
  • Šolski center Celje
  • Šolski center Celje - Gimnazija Lava
  • Šolski center Celje - Medpodjetniški izobraževalni center
  • Šolski center Celje - Srednja šola za gradbeništvo in varovanje okolja
  • Šolski Center Celje - Srednja šola za kemijo, elektrotehniko in računalništvo
  • Šolski center Celje - Srednja šola za storitvene dejavnosti in logistiko
  • Šolski center Celje - Višja strokovna šola
  • Šolski center Kranj - Višja strokovna šola
  • Šolski center Nova Gorica
  • Šolski center Novo mesto Enota za izobraževanje odraslih
  • Šolski center Postojna Srednja šola
  • Šolski center Ravne na Koroškem, Gimnazija Ravne na Koroškem
  • Šolski center Ravne na Koroškem, OE Srednja šola Ravne na Koroškem
  • Šolski center Rogaška Slatina
  • Šolski center Rogaška Slatina
  • Šolski center Slovenj Gradec
  • Šolski center Slovenske Konjice - Zreče
  • Šolski center Šentjur
  • Šolski center Škofja Loka - Srednja šola za lesarstvo
  • Šolski center za pošto, ekonomijo in telekomunikacije Ljubljana ŠC PET
  • Športna zveza Slovenj Gradec
  • Športno društvo GREEN`S 31
  • Športno društvo Moj Klub
  • Športno društvo sistem samoobrambe in borilnih veščin
  • Športno kinološko društvo Riviera
  • Športno rekreacijsko društvo Sobota
  • Študijski krožek Beremo z Manco Košir
  • Študijski krožek Prisedi, ti zgodbo povem
  • Študijski krožek Svet pred domačim pragom
  • Študijski krožek Zveneče jelše
  • Tamara Miler, s. p.
  • Tanja Badalič in skupina Eternis
  • Tatjana Buzeti, nosilka dopolnilne dejavnosti na kmetiji
  • TD Pütar Stročja vas
  • Terensko delo z uporabniki prepovedanih drog ŠENT Nova Gorica
  • Terme Olimia, Wellness Orhidelia
  • TIC Jesenice
  • TIC Litija
  • TIC Ravne na Koroškem
  • TIP, Turizem in poučevanje, Jožica Žolgar s.p.
  • Točka moči – Večgeneracijski družinski center Cerknica
  • Tolmačenje slovenskega znakovnega jezika, Roman Demir s.p.
  • Tolmačenje slovenskega znakovnega jezika, Suzana Demir, s.p.
  • TRO d.o.o
  • Trošt Šprogar Severina - slikarka
  • Turistično društvo Laporje
  • Turistično društvo Pilštanj
  • Turistično društvo Sveti Jurij ob Ščavnici
  • Turistično in kulturno društvo Naše gore list, Ljubljana Naše gore list
  • Turistično informacijski center Cerknica
  • Turistično vodenje in izobraževanje, Janja Urbiha s.p.
  • Turistično-informativni center moravske toplice TIC Moravske Toplice
  • Univerza na Primorskem
  • Univerza v Novem mestu Fakulteta za poslovne in upravne vede
  • Univerza v Novem mestu Fakulteta za ekonomijo in informatiko
  • Univerza v Novem mestu Fakulteta za zdravstvene vede
  • Univerza v Novem mestu Fakulteta za strojništvo
  • Univerza za tretje življenjsko obdobje Društva U3
  • Univerza za tretje življenjsko obdobje Bistrica ob Sotli
  • Univerza za tretje življenjsko obdobje Litija - Šmartno(U3)
  • Univerza za tretje življenjsko obdobje pri knjižnici Kozje
  • Univerza za tretje življenjsko obdobje pri Knjižnici Šmarje pri Jelšah
  • UPI - ljudska univerza Žalec
  • Urad za delo Šmarje pri Jelšah
  • Ustanova lokalna razvojna fundacija za Pomurje
  • Ustanova Zdenke Gustinčič Fundacija za dobro ljudi in narave
  • UTŽO Črnomelj
  • V-design d. o . o.
  • Varstveno delavni center Črnomelj Enota Vinica VDC Črnomelj Enota Vinica
  • Varstveno delovni center Črnomelj
  • Varstveno delovni center Koper - enota Izola
  • Varstveno delovni center Kranj, Enota Škofja Loka
  • Varstveno delovni center Nova Gorica
  • Varstveno delovni center Želva d.o.o.
  • VDC Šentjur, Enota Šmarje pri Jelšah
  • Večgeneracijski center "Štorklja" Šalovci
  • Večgeneracijski center Andeški hram
  • Večgeneracijski center Goriške
  • Večgeneracijski center Morje Koper
  • Večgeneracijski center, Točka moči Postojna Točka moči
  • Večnamenski Romski center Črnomelj
  • Veris d.o.o.
  • Vesna Humar
  • Via Germanica, Daniela Žibrat s.p.
  • Video Hit, Darko Orlač s.p.
  • Visoka šola za proizvodno inženirstvo
  • Visoka šola za varstvo okolja
  • Visoka zdravstvena šola v Celju
  • Višja strokovna šola Postojna
  • Višja strokovna šola za kozmetiko in velnes Ljubljana
  • Vita Center zdravega življenja Ingrid Ferlež s.p.
  • VITRA, Center za uravnotežen razvoj Cerknica
  • Vrtec Dravograd
  • Vrtec Jesenice
  • Vrtec Kralj Matjaž Črna na Koroškem
  • Vrtec Ledina
  • Vrtec Litija
  • Vrtec Ljutomer
  • Vrtec Medvode
  • Vrtec Mežica
  • Vrtec Postojna
  • Vrtec Ravne na Koroškem
  • Vzajemna zdravstvena zavarovalnica, d. v. z., PE Celje
  • Za hec - društvo za razvijanje idej
  • Za življenje - Justina Husu s.p. Za življenje - predavanja, svetovanja in delavnice, Justina Husu s.p.
  • Zala Brecelj
  • Zarja psihološke storitve Irena Šinigoj Batistič s. p.
  • Zasavska ljudska univerza
  • Zasebni zavod KTV Ormož
  • Zavod Antona Martina Slomška (ZAMS)
  • Zavod ANUN - Inštitut za psihoterapijo, svetovanje in izobraževanje Ana Bratina, integrativna psihoterapevtka
  • Zavod Cerber - mediacija, svetovanje, izobraževanje
  • Zavod Jelša - Center za izobraževanje, usposabljanje in rehabilitacijo
  • Zavod Modri december, Zavod za spodbujanje zavedanja avtizma in Aspergerjevega sindroma Koper
  • Zavod Notranji izvir
  • Zavod Obilje, Zavod za kvalitetno življenje
  • Zavod Ornament, Maribor
  • Zavod Poljanska dolina
  • Zavod PraNa
  • Zavod republike Slovenije za varstvo narave
  • Zavod Republike Slovenije za zaposlovanje, Območna služba Koper, Urad za delo Koper
  • Zavod Rihtarjeva domačija
  • Zavod RS za zaposlovanje Centralna služba
  • Zavod RS za zaposlovanje - območna enota Velenje
  • Zavod Ruj - Center za izobraževanje, usposablanje in rehabilitacijo, Velenje
  • Zavod Slokva, so. p.
  • Zavod Svibna
  • Zavod TLA, zavod za izobraževanje, varnost in informacijsko asistenco
  • Zavod Trismegistus
  • Zavod za gozdove Slovenije
  • Zavod za izobraževanje in kulturo Črnomelj ZIK Črnomelj
  • Zavod za oskrbo na domu Ljubljana
  • Zavod za prestajanje mladoletniškega zapora in kazni zapora Celje
  • Zavod za razvoj socialne vključenosti Odprte karte
  • Zavod za šport Jesenice, Mladinski center Jesenice
  • Zavod Znanje Postojna, javni zavod Ljudska univerza Postojna
  • Zdravstveni dom Ajdovščina
  • Zdravstveni dom Bohinj
  • Zdravstveni dom Dr. Adolfa Drolca Maribor - Center za krepitev zdravja Center za krepitev zdravja
  • Zdravstveni dom dr. Božidarja Lavriča Cerknica
  • Zdravstveni dom dr. Franca Ambrožiča, Postojna Center za krepitev zdravja
  • Zdravstveni dom Jesenice
  • Zdravstveni dom Krško
  • Zdravstveni dom Litija
  • Zdravstveni dom Ormož
  • Zdravstveni dom Slovenj Gradec
  • Zdravstveni dom Slovenska Bistrica
  • Zdravstveni dom Šmarje pri Jelšah
  • Združenje ateistov Slovenije (ZAS), pri: Infopeka
  • ZDUS Zveza društev upokojencev Slovenije
  • Zeliščarska kmetija Maček Metka
  • Zeliščna kmetija Gorska roža Špela Pogelšek s.p.
  • Zgodovinski arhiv Celje
  • ZLHT - Regionalni center NVO
  • Zrela univerza Filozofske fakultete Univerze Maribor
  • ZSKSS Skavtski steg Litija 1
  • Zveza kulturnih društev Nova Gorica
  • Zveza potrošnikov Slovenije
  • Zveza prijateljev mladine Krško
  • Zveza slovenskih kulturnih društev
  • Zveza svobodnih sindikatov Slovenije
  • Zveza svobodnih sindikatov Slovenije
  • Zveza svobodnih sindikatov Slovenije Regijska organizacija zahodne Slovenije
  • Zveza športnih društev Ravne na Koroškem
  • Življenje je lepo, Peter Tomc s.p.